intecon - architektura i nadzór nad inwestycjami

Twoja inwestycja w dobrych rękach

0
+
Projektów
0
+
Lat doświadczenia
0 .0
Średnia ocen
0 %
Satysfakcji
Elastyczność

Kompleksowe działanie dopasowane do potrzeb projektu.

Dyspozycyjność

Mamy elastyczny czas pracy,
co pozwala dostosować się do każdego klienta.

Kraków i okolice

Działamy na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego.

Naszą firmę buduje ambitny zespół inżynierów, posiadających aktualne wykształcenie i świeże spojrzenie na budownictwo. Posiadane przez nas uprawnienia budowlane oraz bogate doświadczenie zawodowe pozwalają na wykonywanie wysokiej jakości projektów i kierowanie budową w sposób najbardziej efektywny.

oferta

zakres oferowanych usług

Architektura

Projektowanie indywidualne oraz adaptacje projektów typowych.

Nadzór nad inwestycjami

Kierowanie budową oraz inspekcja nadzoru inwestorskiego.

Architect rolls and plans blueprints
5.0 Ocena

Na podstawie ponad 50 opinii Google.

dlaczego my?

Cztery powody,
dla których warto powierzyć nam swoją inwestycję:

1. Projektowane przez nas budynki są połączeniem rozwiązań funkcjonalnych, estetycznych oraz analizy ekonomicznej.
2. Budownictwo jest naszą pasją, dlatego do wykonywanych zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.
3. Załatwiamy wszystkie formalności związane z warunkami na dostawę mediów, warunkami zabudowy, odrolnieniem działki, pozwoleniem na budowę oraz procedurą odbioru budynku.
4. Każdy projekt wykonujemy kompleksowo, z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych branż, dostosowując formę do potrzeb inwestycji.
Architecture plans and drawing royalty free stock image

Poradnik kupującego działkę budowlaną
Opracowany we współpracy z firmą Abakon

opinie

Co mówią nasi zadowoleni klienci

Katarzyna Ziarko
Katarzyna Ziarko
Serdecznie polecam współpracę z Panem Danielem! Współpraca przebiegała sprawnie, Pan Daniel był bardzo pomocny podczas każdego etapu wykonywania projektu. Jego uwagi i zaangażowanie pozwoliły stworzyć naprawdę swietny projekt. Dostawaliśmy również opinie od architektów wnętrz na temat pracy Pana Daniela, którzy twierdzili ze dawno nie widzieli tak dobrze przemyślanych i dopracowanych projektów 🙂
Dominika Szczałba
Dominika Szczałba
Gorąco polecam Intecon! Pan Daniel wykonał adaptację projektu, plan zagospodarowania terenu i przebrnął przez całą piapierologiczną burzę zdobywając dla nas pozwolenie na budowę. Wykazał się nieprzeciętnym profesjonalizmem, jestem bardzo zadowolona z tej współpracy
Szymon Micor
Szymon Micor
Serdecznie polecam usługi Pana Daniela. W naszym przypadku współpraca rozpoczęcia się jeszcze przed budowa, a nawet zakupem działki. Pan Daniel wykonał fachową analizę branych przez nas pod uwage działek wraz z wizja lokalna oraz zapewnił badania geologiczne, tak abyśmy mieli pewność że działka, na którą się w końcu zdecydowaliśmy, będzie idealna pod budowę naszego wymarzonego domu.
Arkadiusz Firlit
Arkadiusz Firlit
Gorąco polecam usługi tej firmy. Pan Daniel Koźlik projektował dla mnie plan zagospodarowania terenu oraz przeprowadził w całości proces uzyskania pozwolenia na budowę wraz ze wszystkimi formalnościami. Jestem w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy.
Miłosz Kozłowski Łódź
Miłosz Kozłowski Łódź
Bardzo rzetelnie i profesjonalnie przeprowadzony cały proces projektowania, a następnie organizowania pozwolenia na budowę. Zdecydowanie polecam!
Sławomir Sosin
Sławomir Sosin
Profesjonalizm w każdym calu. Od pierwszej wizyty na działce,poprzez wybranie projektu domu, po adaptacje i pozwolenie na budowę wszystko przebiegło pomyślnie w krótkim czasie. Polecam współpracę z Panem Danielem.
Anna Słuszniak
Anna Słuszniak
Pan Daniel projektowanie naszego domu zaczął od wizyty na działce. Po obejrzeniu działki, zaczął tworzyć wstępny projekt uwzględniając projekty, którymi chcieliśmy się zainspirować. Współpraca przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan Daniel zawsze służył nam pomocą, udzielał wyczerpujących informacji oraz szukał z nami rozwiązań dotyczących projektu tak, abyśmy byli zadowoleni. Sam projekt jest świetnie zrobiony, już chcielibyśmy tam mieszkać. Pan Daniel pomógł nam też pozałatwiać sprawy urzędowe, których jest całkiem sporo. Polecamy współpracę, my na pewno skorzystamy jeszcze z usług kierownika budowy polecanego przez Pana Daniela.
Paweł Wójcik
Paweł Wójcik
Adaptacja projektu, plan zagospodarowania działki, projekt zjazdu z drogi gminnej oraz załatwienie wszelkich formalności za nas. Cena za usługę jak najbardziej na plus. Propozycje Pana Daniela, które zostały wdrożone okazały się strzałem w dziesiątkę. Na etapie planowania otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania, Pan Daniel wykazał się dużą cierpliwością. Całą współpracę oceniam bardzo dobrze, dodatkowo poprzez Pana Daniela otrzymałem kontakt do kierownika budowy i ekipy budowlanej z których usług skorzystałem.
Anna Solarz
Anna Solarz
Jak najbardziej polecam firmę INTECON. Profesjonalizm Pana Daniela ,który prowadził całą dokumentację niezbędną do budowy ,projekt oraz sprawy urzędowe. Wszystko dopilnowane terminowo i zgodnie z umową. Zawsze dostępny pod telefonem ,w razie jakich kolwiek pytań. Firma godna Polecenia .
Paweł Gryźlak
Paweł Gryźlak
Serdecznie polecam współpracę z Panem Danielem. Profesjonalne podejście od początku do końca, zarówno w kwestiach projektowych jak i administracyjnych. Bardzo sprawnie pomógł w uzyskaniu pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego i przeprowadził przez cały proces. Szeroka wiedza oraz bardzo dobry kontakt.